Vyberte si ten nejlepší doplněk stravy!

GS Condro Diamant   Máte problémy s klouby? Potřebujete opravdu účinný přípravek, který pečuje nejen o kloubní chrupavky, ale také o okolí kloubu, především kloubní pouzdra, vazy a šlachy. Klinicky ověřenou dávku výživy pro klouby obsahuje GS CONDRO DIAMANT. Glukosamin sulfát, vitamín C a aescin – extrakt z plodu kaštanu koňského – přispívají k bezbolestné pohyblivosti a tvorbě vlastního kolagenu pro chrupavky a kosti. Přípravek je vhodný pro aktivní i rekreační sportovce zatěžující klouby, ale také osoby s nadváhou. Užívejte si každý den bez omezení v pohybu!  

Výrobek je bez cukru, bez lepku i bez laktózy a balení obsahuje 120 tablet / 2měsíční kůra Cena: 599 Kč

 

Cemio KAMZÍK je špičkový kloubní přípravek, který jako jediný v ČR obsahuje kombinaci dvou typů kolagenů přirozeného typu a vitaminu C. Tělu vlastní kolagen udržuje svaly, šlachy, kosti i chrupavky dostatečně pevné a odolné zátěži.

Cemio Kamzík je určen:

  • lidem nadměrně zatěžujícím klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou),
  • lidem potýkajícím se s pohybovými obtížemi,
  • lidem s vrozenými vadami
  • starším dětem a dospívající mládeži v období růstu.

Produkt Cemio Kamzík obsahuje:

  • Kolagen typu I – je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde vytváří poměrně silná vlákna. Ta se dále spojují do objemných vláknitých svazků (princip provazu), protože vazy a šlachy musí vydržet silný tlak. Kolagen typu I je nejrozšířenějším typem kolagenu. Vyskytuje se také v pokožce, má proto významný vliv na její vzhled a kvalitu.
  • Kolagen typu II – se nejvíce vykytuje v chrupavce. Zde naopak vytváří husté prostorové sítě z velmi tenkých vláken, protože chrupavka je namáhána především tlakem ve všech směrech. Kolagen typu II drží chrupavku pohromadě a zajišťuje její pevnost a odolnost.
  • Vitamín C - je nepostradatelnou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu. V případě jeho nedostatku se v těle nevytváří plnohodnotný kolagen (vlákna nemají správnou, dostatečně pevnou strukturu), což se projevuje destrukcí pojivových tkání.

Balení obsahuje 60 kapslí / 2měsíční kůra Dávkování: 1 kapsle denně.

Tuto kúru opakujte několikrát do roka.

Cemio Kamzík můžete užívat trvale.

Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.  Cena: 359 Kč