NOBILIS TILIA přichází s jarní novinkou

Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia uvádí na trh pravidelné jarní novinky pro všechny, kteří se potřebují během dne uvolnit, nadechnout a nalézt ztracenou rovnováhu. Speciálně vyvinutá řada produktů Jóga Balanc s aromaterapeutickými účinky vznikla ve spolupráci s lektorkou jógy Irenou Kubicovou a představuje celkem pět produktů: Tělový sprej, tři aroma oleje v roll-onu a směs éterických olejů.

Produkty byly vytvořeny především pro lektory s jógovou praxí. Mnoho z nich využívá aromaterapii na svých lekcích, aby podpořili cíl dané hodiny. Nabízelo se připravit i něco, co bude vhodné k použití přímo na kůži. Tělový sprej Jóga Balanc a Aroma oleje v roll-onech jsou proto namíchány v rostlinných olejích. Jako vůně do prostoru interiéru je pak určená unikátní Směs éterických olejů Jóga Balanc.

Důmyslnost ve formulaci každého produktu jógové řady vychází z hlubokých aromaterapeutických znalostí. Ačkoliv jsou to velmi intenzivní přípravky, které obsahují extrakty někdy i z několika tun rostlin, jejich použití je zcela bezpečné. Díky možnosti aplikace jak do aromalampy či difuzéru, nebo dokonce na kůži pomáhají během jógy nebo jógové terapie ještě efektivněji dosáhnout uvolnění, smíření, splynutí s daným okamžikem a odbourat psychickou zátěž.

Řada Jóga Balanc má jedinečný smysl a poslání. Jako univerzální přípravek bych ráda vyzdvihla Tělový sprej. Protože když člověk potřebuje, tak ho uzemní, když potřebuje udělat krok vpřed, pomůže mu svou lehkostí. Lze ho použít i jako osobní vůni,” říká Irena Kubicová, která stejně jako výrobce pochází z Českého Švýcarska.

Tělový sprej Jóga Balanc a Směs éterických olejů Jóga Balanc odráží vůni a otisk něčeho, co má v józe hluboký smysl – rovnováhu. Je to propojení zemitých tónů exotických, kořeněných a zemitých tónů, které nám dávají stabilitu, s jemnými květinovými tóny českých luk, jež podporují otevřenost a přijetí. Jedno nefunguje bez druhého. Prolínají se tak dva světy, které v józe představuje spojení hmoty a spirituality.

Aroma oleje v roll-onech se dobře přenáší a aplikují. Jejich názvy – Probuzení, Posílení a Ztišení – symbolizují použití ráno, v poledne a večer, používat je lze ale potřeby, kdykoliv během dne a to i opakovaně.

Aromaterapeutická řada, citlivě vytvořená pro podporu jógové praxe, pomáhá nalézt vnitřní rovnováhu a sebedůvěru. Výklad jógové filosofie bez dogmat a klišé umožňuje dnešnímu člověku volně se nadechnout a vydechnout, procítit balanc mezi hmotou a spiritualitou, nechat si narůst křídla a posílit své osobní kořeny. Směsi éterických olejů plné zemitých a kořenitých vůní, jako je kadidlo či benzoe, i středomořských citrusových a bylinných tónů vavřínu, bergamotu či gerania, jsou skvělými průvodci. Pomáhají zbavit se stresu, přetížení a únavy a získat ztracený klid, stabilitu a odvahu. Jóga Balanc je určena nejen pro milovníky jógy, ale pro každého, kdo vyhledává chvilky meditace, kdykoliv během dne.

Více se dočtete zde.

TĚLOVÝ SPREJ JÓGA BALANC

Směs éterických olejů Jóga Balanc namíchána v jemném olejovém základu v bio kvalitě vyrovnává zdánlivé protiklady v nás. Podporuje vše dobré, co nám jógová praxe přináší. Podněcuje pocit jednoty a harmonie, změkčuje zatuhlé a posiluje vše vzácné na úrovních těla i emocí. Nalaďte se jemnou vůní na jógovou lekci při jejím začátku pro lepší uvolnění nebo při zakončení pro pocit stability. Olej vstříkněte na ruce či jiné části těla. Vmasírujte a inhalujte vůni.

CPK BIO, doporučená prodejní cena 399 Kč (50 ml).

AROMA OLEJ PROBUZENÍ

Směs svěžích, citrusovo-květinových vůní podporuje potřebu beze strachu vykročit ven z napětí, neklidu či úzkosti, vlídně ošetří váš nervový systém. Osobní aroma olej povznese a dodá chuť k novým začátkům.

CPK BIO, doporučená prodejní cena 224 Kč (10 ml).

SMĚS ÉTERICKÝCH OLEJŮ JÓGA BALANC

Kořeněné, zemité a balzámové vůně v lehkém souladu se svěžími tóny bergamotu a máty vytvářejí harmonii, kterou hledáte i v životě. Citlivě zvolená směs byla připravena tak, aby vám pomohla najít rovnováhu mezi hmotou a spiritualitou, posílit vaši vnitřní energii a sebedůvěru a vykročit ven z napětí, stresu a úzkosti. Je ideální do difuzéru či na odpařovací misku nejen v jógových sálech a při domácí praxi.

CPK, doporučená prodejní cena 349 Kč (10 ml).

Jóga

Jedná se o cvičení, nebo spíše učení, pocházející z dalekého východu. Mnoho lidí objeví jógovou filosofii nejprve skrz pohybovou praxi, až poté je začne postupně zajímat symbolika jednotlivých pozic, a co je za tím vším skryto? Žijeme ve zrychlené době, kdy jsme si zvykli být neustále v maximálním výkonu a k tomu jóga představuje pomyslnou druhou misku vah přinášející odpočinek – tedy cestu k sobě samým.

Certifikát CPK a CPK BIO

Aby se mohli zákazníci lépe orientovat v ryzosti přírodních produktů, svoji kosmetickou produkci nechala Nobilis Tilia zaštítit certifikátem CPK. Označení CPK garantuje čistě přírodní a CPK BIO garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. V Nobilis Tilia pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces.

Mgr. Irena Kubicová

Je certifikovanou lektorkou jógy z Krásné Lípy. Jejím darem je propojování principů z různých, nejen pohybových systémů, tradic a poznatků moderní vědy. Tvoří ucelené lekce a semináře, kde lze nalézt jemnost, hravost, formu i spontánnost k prožitku hlubší vnímavosti sebe jako základní předpoklad souladu se světem. Její studenti oceňují empatii, otevřenost, klid a důvěru.